Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

Najlepsze tory wyścigowe w Polsce

Bony i wejściówki na tory wyścigowe są nadal wysoko w rankingach jako najlepszy pomysł na prezent. Sprawdzi się on na każdą okazję, a także ucieszy większość osób – niekoniecznie fanów motoryzacji. Są idealne dla ceniących sobie dobre samochody, niecodzienne przeżycia i dużą prędkość.

Radom – Jastrząb

Tor jest podzielony na cztery elementy, obejmujące tor do szybkiej jazdy, płyty poślizgowe, tor kartingowy. Oprócz tego na terenie ośrodka można znaleźć restaurację, parking, sale szkoleniowe, zaplecze serwisowe i administracyjne oraz noclegi. Oferta jest tak bogata, że powinien skorzystać z niej każdy mieszkający w okolicach Radomia.

Tor główny w Poznaniu

Ten nowoczesny obiekt posiada tory samochodowe oraz motocyklowe o długości ponad 4 km. Spokojnie można tam przekraczać normalnie niedozwolone prędkości, a także nauczyć się wielu nowych rzeczy podczas spotkań biznesowych, takich jak bezpieczna i ekonomiczna jazda. Organizowane tam imprezy przyciągają zawsze tłumy ludzi.

Wrocław – Oleśnica

Wyścigi odbywają się na terenie byłego lotniska wojskowego. Trasa mierzy 1,5 km, a sam tor znajduje się w odległości jedynie 30 km od Wrocławia. Nawierzchnia jest wykonana z asfaltu, co umożliwia ściganie się takimi samochodami, jak Ferrari czy Lamborghini.

Przeczytaj również: Kalendarz rajdów samochodowych 2018 – gdzie jeszcze warto pojechać w tym roku?